Here you find the original accessory which lays stress on your individuality and creates your unique image. All presented things are made by author's hands and based on author's sketch from different types of wool.

Přivítejme jaro 2012 s Valikou

Užíváme si jarního slunička, chodíme na procházky do parku, po městě, a proto bychom také měli myslet, co si na sebe oblečeme, abychom byly šik.

No a jaké barvy “letí” letošní jaro?

Mezi barvami dominuje modrá, která se kombinuje se žlutou a oranžovou nebo růžová s červenou a oblíbená zůstává smetanová a bílá. Rozhodně neuděláme chybu pokud zvolíme proužky a také budou oblíbené ethno vzory.

.... s touto ručně pletenou vestou od autorky by-El budete vypadat naprosto úžasně

.. chybu neuděláte s těmito dokonalými ručně pletenými nadkolenkami od autorky Zuzinick

... tato pletená pelerína - pončo vás zahřeje, až se večer schová sluničko od autorky bost

... ručně pletený svetřík se vám bude hodit do práce i pro volný čas od autorky IvetaSmoldasova

... toto byla jen malá ochutnávka, je zde spousta dalších skvělých autorů

Přijďte se také podívat na ostatní úžasné výrobky ručně pletené, háčkované a plstěné. Věříme, že si tu každý z vás najde, co se mu bude líbit. Naši autoři používají kvalitní materiály, výrobky jsou propracované... a hlavně je to ruční výroba a vlastní nápad autora. Nic okoukaného a běžného v každém obchodu. Stále váháte?? Prostě klikněte na NAŠE ZBOŽÍ a vybírejte a nakupujte. Valika a naši autoři jsou tu pro vás a pro vaši spokojenost.

Pište, diskutujte, rádi si přečteme váš názor.

Plno sluníčka a krásných dnů ve vašem životě přeje Valika

 

 

We will greatly appreciate you sharing this article:

Share on Twitter Share on Vkontakt Share on Facebook Share on Odnoklassniki Share on MyMail.ru Post to my blog at Livejournal.com
03/28/2012
0